Perkins 1104D-44T (2019)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006754 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1104D-44T |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2019 |
| Machine hours : | 7578 h |
| Net weight : | 1530 kg |
| Length : | 2200 mm |
| Width : | 1130 mm |
| Height : | 1670 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 79 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 79 hp |
| Engine power : | 79 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006754; Machine hours: 7578 h; Length: 2200 mm; Width: 1130 mm; Height: 1670 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 9,096 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT