Perkins 1104D-44T (2019)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006754 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1104D-44T |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2019 |
| Machine hours : | 7578 h |
| Net weight : | 1530 kg |
| Length : | 2200 mm |
| Width : | 1130 mm |
| Height : | 1670 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 79 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 79 hp |
| Engine power : | 79 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006754; Machine hours: 7578 h; Length: 2200 mm; Width: 1130 mm; Height: 1670 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 9,096 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.