Himoinsa HYW 17 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003774 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HYW 17 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Length : | 1440 mm |
| Width : | 630 mm |
| Height : | 1300 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 26 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 26 hp |
| Engine power : | 26 hp |
|
Comments :
Reference number: 0003774; Length: 1440 mm; Width: 630 mm; Height: 1300 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,486 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT