Himoinsa 4TNV98CT-IHR HYW 45 (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004441 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa 4TNV98CT-IHR HYW 45 |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Length : | 1850 mm |
| Width : | 780 mm |
| Height : | 1410 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0004441; Length: 1850 mm; Width: 780 mm; Height: 1410 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 16,190 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT