Yanmar 4TNV98T-ZGECS (2019)
2019
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006753 |
| Make : | Yanmar |
| Model : | Yanmar 4TNV98T-ZGECS |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2019 |
| Machine hours : | 5518 h |
| Net weight : | 926 kg |
| Length : | 2210 mm |
| Width : | 900 mm |
| Height : | 1700 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006753; Machine hours: 5518 h; Length: 2210 mm; Width: 900 mm; Height: 1700 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 7,790 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT