Yanmar 17.5 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005633 |
| Make : | Yanmar |
| Model : | Yanmar 17.5 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 952 kg |
| Length : | 2150 mm |
| Width : | 1030 mm |
| Height : | 1330 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0005633; Length: 2150 mm; Width: 1030 mm; Height: 1330 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,272 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT