Mitsubishi Doosan G40 (2012)
2012
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006484 |
| Make : | Mitsubishi |
| Model : | Mitsubishi Doosan G40 |
| Status : | Used |
| Year : | 2012 |
| Machine hours : | 10195 h |
| Net weight : | 1760 kg |
| Length : | 2450 mm |
| Width : | 1060 mm |
| Height : | 1900 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006484; Machine hours: 10195 h; Length: 2450 mm; Width: 1060 mm; Height: 1900 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,920 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT