Lister Petter Lister HRW3A
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004524 |
| Make : | Lister Petter |
| Model : | Lister Petter Lister HRW3A |
| Status : | Used |
| Length : | 1500 mm |
| Width : | 730 mm |
| Height : | 1100 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0004524; Length: 1500 mm; Width: 730 mm; Height: 1100 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 1,523 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT