John Deere TF 75 kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006540 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere TF 75 kVA |
| Status : | Used |
| Net weight : | 1000 kg |
| Length : | 1650 mm |
| Width : | 600 mm |
| Height : | 1000 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006540; Length: 1650 mm; Width: 600 mm; Height: 1000 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,567 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT