Doosan P158LE Teksan (2022)
2022
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006683 |
| Make : | Doosan |
| Model : | Doosan P158LE Teksan |
| Status : | New |
| Year : | 2022 |
| Net weight : | 4190 kg |
| Length : | 4700 mm |
| Width : | 1670 mm |
| Height : | 2330 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 563 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 563 hp |
| Engine power : | 563 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006683; Length: 4700 mm; Width: 1670 mm; Height: 2330 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 39,996 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT