Daf DKX 1160
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006587 |
| Make : | Daf |
| Model : | Daf DKX 1160 |
| Status : | Excellent |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 3700 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006587; Length: 3700 mm; Width: 1250 mm; Height: 1750 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,098 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT