Broadcrown kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005646 |
| Make : | Broadcrown |
| Model : | Broadcrown kVA |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 284 h |
| Net weight : | 2250 kg |
| Length : | 1750 mm |
| Width : | 1320 mm |
| Height : | 1400 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005646; Machine hours: 284 h; Length: 1750 mm; Width: 1320 mm; Height: 1400 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,179 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT