Atlas Copco Atlas- QAS 325 VOD (2009)
2009
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006260 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco Atlas- QAS 325 VOD |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2009 |
| Machine hours : | 24942 h |
| Net weight : | 5612 kg |
| Length : | 4020 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2300 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 439 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 439 hp |
| Engine power : | 439 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006260; Machine hours: 24942 h; Length: 4020 mm; Width: 1400 mm; Height: 2300 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 20,455 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT