Atlas Copco Atlas- QAS 200 (2015)
2015
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005719 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco Atlas- QAS 200 |
| Status : | Good |
| Year : | 2015 |
| Machine hours : | 17790 h |
| Net weight : | 4311 kg |
| Length : | 3770 mm |
| Width : | 1180 mm |
| Height : | 1900 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 271 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 271 hp |
| Engine power : | 271 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005719; Machine hours: 17790 h; Length: 3770 mm; Width: 1180 mm; Height: 1900 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,013 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT