John Deere 4045DFM50 44KVA (2016)
2016
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0214121 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere 4045DFM50 44KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2016 |
| Replaces OEM : | 4045DFM50 GENERATOR 44KVA |
| Net weight : | 955 kg |
| Length : | 1700 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 1250 mm |
|
Comments :
Reference number: 0214121; Replaces OEM: 4045DFM50 GENERATOR 44KVA; Length: 1700 mm; Width: 800 mm; Height: 1250 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.