John Deere 4045DFM50 44KVA (2016)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0214121 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere 4045DFM50 44KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2016 |
| Replaces OEM : | 4045DFM50 GENERATOR 44KVA |
| Net weight : | 955 kg |
| Length : | 1700 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 1250 mm |
|
Comments :
Reference number: 0214121; Replaces OEM: 4045DFM50 GENERATOR 44KVA; Length: 1700 mm; Width: 800 mm; Height: 1250 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.