FG Wilson 30 kVA (1996)
1996
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006695 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson 30 kVA |
| Status : | Good |
| Year : | 1996 |
| Machine hours : | 3817 h |
| Net weight : | 809 kg |
| Length : | 1240 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 900 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006695; Machine hours: 3817 h; Length: 1240 mm; Width: 800 mm; Height: 900 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,567 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT