FG Wilson 30 kVA (1996)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006695 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson 30 kVA |
| Status : | Good |
| Year : | 1996 |
| Machine hours : | 3817 h |
| Net weight : | 809 kg |
| Length : | 1240 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 900 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006695; Machine hours: 3817 h; Length: 1240 mm; Width: 800 mm; Height: 900 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,567 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.