Cummins QSZ13-G10 (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19847 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins QSZ13-G10 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 5255 kg |
| Volume : | 800 L |
| Transport length : | 4508 mm |
| Transport width : | 1600 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSZ13-G10,Cummins |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSZ13-G10,Cummins |
|
Comments :
Reference number: DPX-19847; Volume: 800 L; Transport length: 4508 mm; Transport width: 1600 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins QSZ13-G10, Cummins |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 57,449 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.