Cummins QSZ13-G10 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19847 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins QSZ13-G10 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 5255 kg |
| Volume : | 800 L |
| Transport length : | 4508 mm |
| Transport width : | 1600 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSZ13-G10,Cummins |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSZ13-G10,Cummins |
|
Comments :
Reference number: DPX-19847; Volume: 800 L; Transport length: 4508 mm; Transport width: 1600 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins QSZ13-G10, Cummins |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 57,449 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT