Perkins 1103A-33T open (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005201 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1103A-33T open |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 850 kg |
| Length : | 1600 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| power output : | 63 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| power output : | 63 hp |
| Engine power : | 63 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005201; Length: 1600 mm; Width: 1000 mm; Height: 1250 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 10,837 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT