FG Wilson PRO200-4 (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16050 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson PRO200-4 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 3651 kg |
| Volume : | 822 L |
| Transport length : | 4085 mm |
| Transport width : | 1420 mm |
| Transport height : | 2367 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1206J-E70TTAG,Perkins |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1206J-E70TTAG,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16050; Volume: 822 L; Transport length: 4085 mm; Transport width: 1420 mm; Transport height: 2367 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Perkins 1206J-E70TTAG, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 57,231 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.