FG Wilson PRO200-4 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16050 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson PRO200-4 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 3651 kg |
| Volume : | 822 L |
| Transport length : | 4085 mm |
| Transport width : | 1420 mm |
| Transport height : | 2367 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1206J-E70TTAG,Perkins |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1206J-E70TTAG,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16050; Volume: 822 L; Transport length: 4085 mm; Transport width: 1420 mm; Transport height: 2367 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Perkins 1206J-E70TTAG, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 57,231 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT