Volvo TAD120A 200KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1213771 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD120A 200KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | TAD120A GENERATOR 200KVA |
| Net weight : | 3200 kg |
| Length : | 32030 mm |
| Width : | 1050 mm |
| Height : | 2000 mm |
|
Comments :
Reference number: 1213771; Replaces OEM: TAD120A GENERATOR 200KVA; Length: 32030 mm; Width: 1050 mm; Height: 2000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.