Volvo TD710G 160KVA (1992)
1992
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1113698 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TD710G 160KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1992 |
| Replaces OEM : | TD710G GENERATOR 160KVA |
| Net weight : | 2030 kg |
| Length : | 3250 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1500 mm |
|
Comments :
Reference number: 1113698; Replaces OEM: TD710G GENERATOR 160KVA; Length: 3250 mm; Width: 1200 mm; Height: 1500 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.