Volvo TAD120A 200KVA
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1213771 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD120A 200KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | TAD120A GENERATOR 200KVA |
| Net weight : | 3200 kg |
| Length : | 32030 mm |
| Width : | 1050 mm |
| Height : | 2000 mm |
|
Comments :
Reference number: 1213771; Replaces OEM: TAD120A GENERATOR 200KVA; Length: 32030 mm; Width: 1050 mm; Height: 2000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.