Stamford PI144J1 (2015)
2015
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005476 |
| Make : | Stamford |
| Model : | Stamford PI144J1 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2015 |
| Net weight : | 100 kg |
| Length : | 730 mm |
| Width : | 380 mm |
| Height : | 380 mm |
| Voltage : | 400 |
|
Comments :
Reference number: 0005476; Length: 730 mm; Width: 380 mm; Height: 380 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 1,871 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT