Stamford PI144J1 (2015)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005476 |
| Make : | Stamford |
| Model : | Stamford PI144J1 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2015 |
| Net weight : | 100 kg |
| Length : | 730 mm |
| Width : | 380 mm |
| Height : | 380 mm |
| Voltage : | 400 |
|
Comments :
Reference number: 0005476; Length: 730 mm; Width: 380 mm; Height: 380 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 1,871 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.