Deutz F3M - Super (2024)
2024
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21025 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz F3M - Super |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1250 kg |
| Volume : | 125 L |
| Transport length : | 2200 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 1680 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | F3M 2011,Deutz |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | F3M 2011,Deutz |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-21025; Volume: 125 L; Transport length: 2200 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 1680 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: F3M 2011, Deutz; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande
€ 16,973 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT