Deutz F3M - Super (2024)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21025 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz F3M - Super |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1250 kg |
| Volume : | 125 L |
| Transport length : | 2200 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 1680 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | F3M 2011,Deutz |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | F3M 2011,Deutz |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-21025; Volume: 125 L; Transport length: 2200 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 1680 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: F3M 2011, Deutz; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande
€ 16,973 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.