Honda HP 4.3KW (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0112081 |
| Make : | Honda |
| Model : | Honda HP 4.3KW |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Replaces OEM : | HP 4.3KW GENERATOR |
| Net weight : | 205 kg |
| Length : | 650 mm |
| Width : | 500 mm |
| Height : | 500 mm |
| fuel : | petrol |
| fuel : | petrol |
|
Comments :
Reference number: 0112081; Replaces OEM: HP 4.3KW GENERATOR; Length: 650 mm; Width: 500 mm; Height: 500 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.