Volvo TWD1630G 400KVA (1997)
1997
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1213786 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TWD1630G 400KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1997 |
| Replaces OEM : | TWD1630G GENERATOR 400KVA |
| Length : | 2700 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 1800 mm |
|
Comments :
Reference number: 1213786; Replaces OEM: TWD1630G GENERATOR 400KVA; Length: 2700 mm; Width: 1250 mm; Height: 1800 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.