Rehlko KD250 (2026)
2026
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-17013 |
| Make : | Rehlko |
| Model : | Rehlko KD250 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 2760 kg |
| Volume : | 344 L |
| Transport length : | 3590 mm |
| Transport width : | 1147 mm |
| Transport height : | 1899 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KD83L06T-AA56B,Rehlko |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KD83L06T-AA56B,Rehlko |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-17013; Volume: 344 L; Transport length: 3590 mm; Transport width: 1147 mm; Transport height: 1899 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Rehlko KD83L06T-AA56B, Rehlko; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 33,512 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT