Yanmar 4TNV88 - St5 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21000 |
| Make : | Yanmar |
| Model : | Yanmar 4TNV88 - St5 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1395 kg |
| Volume : | 175 L |
| Transport length : | 2400 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | 4TNV88-BIB,Yanmar |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | 4TNV88-BIB,Yanmar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-21000; Volume: 175 L; Transport length: 2400 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 1750 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: 4TNV88-BIB, Yanmar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande
€ 20,542 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT