Rehlko KD250 (2026)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-17013 |
| Make : | Rehlko |
| Model : | Rehlko KD250 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 2760 kg |
| Volume : | 344 L |
| Transport length : | 3590 mm |
| Transport width : | 1147 mm |
| Transport height : | 1899 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KD83L06T-AA56B,Rehlko |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KD83L06T-AA56B,Rehlko |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-17013; Volume: 344 L; Transport length: 3590 mm; Transport width: 1147 mm; Transport height: 1899 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Rehlko KD83L06T-AA56B, Rehlko; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 33,512 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.