FG Wilson P150-5 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16009 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P150-5 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2100 kg |
| Volume : | 289 L |
| Transport length : | 3520 mm |
| Transport width : | 1120 mm |
| Transport height : | 1975 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1106A-70TG1,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1106A-70TG1,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16009; Volume: 289 L; Transport length: 3520 mm; Transport width: 1120 mm; Transport height: 1975 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1106A-70TG1, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 20,107 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT