FG Wilson P150-5 (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16009 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P150-5 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2100 kg |
| Volume : | 289 L |
| Transport length : | 3520 mm |
| Transport width : | 1120 mm |
| Transport height : | 1975 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1106A-70TG1,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1106A-70TG1,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16009; Volume: 289 L; Transport length: 3520 mm; Transport width: 1120 mm; Transport height: 1975 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1106A-70TG1, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 20,107 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.