Caterpillar CAT DE110GC - Stand-by (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18208 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE110GC - Stand-by |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1213 kg |
| Volume : | 166 L |
| Transport length : | 2760 mm |
| Transport width : | 1030 mm |
| Transport height : | 1580 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C4.4,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C4.4,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18208; Volume: 166 L; Transport length: 2760 mm; Transport width: 1030 mm; Transport height: 1580 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C4.4, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 18,096 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT