Yanmar 4TNV98CT (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19911 |
| Make : | Yanmar |
| Model : | Yanmar 4TNV98CT |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1000 kg |
| Volume : | 120 L |
| Transport length : | 2260 mm |
| Transport width : | 900 mm |
| Transport height : | 1420 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 479 hp |
| engine : | Yanmar 4TNV98CT-44G,Yanmar |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 479 hp |
| engine : | Yanmar 4TNV98CT-44G,Yanmar |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 479 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-19911; Volume: 120 L; Transport length: 2260 mm; Transport width: 900 mm; Transport height: 1420 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Yanmar 4TNV98CT-44G, Yanmar; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 18,279 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT