Yanmar 4TNV88-BGECS Silentstart (2017)
2017
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006747 |
| Make : | Yanmar |
| Model : | Yanmar 4TNV88-BGECS Silentstart |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2017 |
| Machine hours : | 7579 h |
| Net weight : | 660 kg |
| Length : | 1750 mm |
| Width : | 920 mm |
| Height : | 1400 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006747; Machine hours: 7579 h; Length: 1750 mm; Width: 920 mm; Height: 1400 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT