Vm 68A SUN
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006539 |
| Make : | Vm |
| Model : | Vm 68A SUN |
| Status : | Used |
| Net weight : | 500 kg |
| Length : | 1650 mm |
| Width : | 700 mm |
| Height : | 900 mm |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006539; Length: 1650 mm; Width: 700 mm; Height: 900 mm; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 1,958 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT