John Deere DF 008 (2002)
2002
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006600 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere DF 008 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2002 |
| Machine hours : | 3873 h |
| Net weight : | 850 kg |
| Length : | 1500 mm |
| Width : | 630 mm |
| Height : | 1030 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006600; Machine hours: 3873 h; Length: 1500 mm; Width: 630 mm; Height: 1030 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,264 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT