Iveco NEF67TM3A - - DPX- 21030 (2024)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21030 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco NEF67TM3A - - DPX- 21030 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 3400 kg |
| Volume : | 500 L |
| Transport length : | 3500 mm |
| Transport width : | 1750 mm |
| Transport height : | 2200 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | NEF67TM3A,Iveco |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | NEF67TM3A,Iveco |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-21030; Volume: 500 L; Transport length: 3500 mm; Transport width: 1750 mm; Transport height: 2200 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: NEF67TM3A, Iveco; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande
€ 38,299 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.