Hyundai P086TI-1 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19851 |
| Make : | Hyundai |
| Model : | Hyundai P086TI-1 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1950 kg |
| Volume : | 185 L |
| Transport length : | 3350 mm |
| Transport width : | 1130 mm |
| Transport height : | 1800 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Hyundai P086TI-1,Hyundai |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Hyundai P086TI-1,Hyundai |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19851; Volume: 185 L; Transport length: 3350 mm; Transport width: 1130 mm; Transport height: 1800 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Hyundai P086TI-1, Hyundai; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 18,192 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT