Hyundai DP180LA (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19856 |
| Make : | Hyundai |
| Model : | Hyundai DP180LA |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 5500 kg |
| Volume : | 900 L |
| Transport length : | 4350 mm |
| Transport width : | 1800 mm |
| Transport height : | 2350 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Hyundai DP180LA,Hyundai |
| fuel : | diesel |
| engine : | Hyundai DP180LA,Hyundai |
|
Comments :
Reference number: DPX-19856; Volume: 900 L; Transport length: 4350 mm; Transport width: 1800 mm; Transport height: 2350 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Hyundai DP180LA, Hyundai |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 52,661 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT