FG Wilson P33-3 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16003 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P33-3 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 818 kg |
| Volume : | 71 L |
| Transport length : | 1850 mm |
| Transport width : | 932 mm |
| Transport height : | 1393 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1103A-33G1,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1103A-33G1,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16003; Volume: 71 L; Transport length: 1850 mm; Transport width: 932 mm; Transport height: 1393 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1103A-33G1, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 10,880 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT