FG Wilson P2500-1E (2019)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-25085 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P2500-1E |
| Status : | Used |
| Year : | 2019 |
| Machine hours : | 1 h |
| Gross weight : | 13380 kg |
| Transport length : | 6038 mm |
| Transport width : | 2184 mm |
| Transport height : | 2900 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4016-61TRG3,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4016-61TRG3,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-25085; Machine hours: 1 h; Transport length: 6038 mm; Transport width: 2184 mm; Transport height: 2900 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4016-61TRG3, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 225,445 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.