Boy EPS103DE (2026)
2026
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1056-18 |
| Make : | Boy |
| Model : | Boy EPS103DE |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Net weight : | 345 kg |
| Length : | 1380 mm |
| Width : | 640 mm |
| Height : | 680 mm |
| Voltage : | 1 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| power output : | 113 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 25L |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| power output : | 113 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 25L |
| Engine power : | 113 hp |
|
Comments :
Reference number: 1056-18; Length: 1380 mm; Width: 640 mm; Height: 680 mm; Voltage: 1; engine cylinders: 3; fuel tank: 25L |
|
Netherlands, Nieuwerkerken, Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.