Mwm 618 V16 Piller
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006288 |
| Make : | Mwm |
| Model : | Mwm 618 V16 Piller |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 78 h |
| Net weight : | 6000 kg |
| Length : | 4200 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 2000 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| power output : | 515 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| power output : | 515 hp |
| Engine power : | 515 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006288; Machine hours: 78 h; Length: 4200 mm; Width: 1200 mm; Height: 2000 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 16 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,486 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT