Mwm 618 V16 Piller
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006288 |
| Make : | Mwm |
| Model : | Mwm 618 V16 Piller |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 78 h |
| Net weight : | 6000 kg |
| Length : | 4200 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 2000 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| power output : | 515 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| power output : | 515 hp |
| Engine power : | 515 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006288; Machine hours: 78 h; Length: 4200 mm; Width: 1200 mm; Height: 2000 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 16 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,486 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.